Nasza firma J.G. Fix Tool od wielu lat zajmuje się doradztwem przy sprzedaży rozwiązań technicznych oraz narzędzi skrawających do obróbki skrawaniem. W swojej ofercie posiadamy produkty znanych markowych producentów zagranicznych zapewniając klientom wysoką jakość w możliwie najniższej cenie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Naszych Klientów, wykonujemy Części zamienne, detale rysunkowe oraz narzędzia specjalne z jednoczesnym zapewnieniem ich regeneracji i serwisu .

Wykonujemy również usługi obróbki skrawaniem oraz usługi znakowania, cechowania wraz z wykonywaniem stempli, znaczników oraz cechowników.

Firma J.G. Fix Tool jest firmą ukierunkowaną na rzetelne zaspokajanie potrzeb klienta w zakresie utrzymania ciągłości produkcji oraz obniżanie ich kosztów zakupu narzędzi i materiałów bezpośrednio jak i pośrednio produkcyjnych.

Utrzymanie wysokich standardów jakości jest celem na uzyskanie satysfakcji klientów.

Dążąc do zadowolenia naszych klientów od wielu lat poszukujemy najlepszych oraz tańszych rozwiązań z zachowaniem najwyższej jakości oferowanych produktów i usług.

Wszystkim klientom dziękujemy za korzystanie z naszych usług i jednocześnie zapraszamy do dalszej satysfakcjonującej dla obu stron współpracy. Jednocześnie informujemy, że oferta przeznaczona jest wyłącznie dla podmiotów gospodarczych.


Zapraszamy do współpracy!